Aktuality

Ročník 2012

Ročník 2012

9.12.2015 Aktuality

Porota zasedala o týden dříve a z 21 řemeslných děl z oboru pokrývačského, klempířského a tesařského vybrala ta nejlepší.

Čtěte dále
Ročník 2011

Ročník 2011

9.12.2015 Aktuality

Přihlášeno bylo 76 řemeslných děl z celé ČR a SR.

Čtěte dále
Řemeslník roku by měl být MACHR

Řemeslník roku by měl být MACHR

18.5.2019 Aktuality

Měl by mít své řemeslo jednoznačně pod palcem.

Čtěte dále
Novinka 2

Novinka 2

1.12.2015 Aktuality

Jenže kvůli všudy přítomné trávě jsou stíny balónků sotva vidět, natož aby šlo rozeznat, jakou barvu tyto stíny mají. Uvidět tak balónky náhodný kolemjdoucí, jistě by si pomyslel, že už tu takhle poletují snad tisíc let. Stále si víceméně drží výšku a ani do stran se příliš nepohybují. Proti slunci to vypadá, že se slunce pohybuje k západu rychleji než balónky, a možná to tak skutečně je.

Čtěte dále
Novinka 1

Novinka 1

1.12.2015 Aktuality

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky snad vůbec nepohybují. Jenom tak klidně levitují ve vzduchu. Jelikož slunce jasně září a na obloze byste od východu k západu hledali mráček marně, balónky působí jako jakási fata morgána uprostřed pouště. Zkrátka široko daleko nikde nic, jen zelenkavá tráva, jasně modrá obloha a tři křiklavě barevné pouťové balónky, které se téměř nepozorovatelně pohupují ani ne moc vysoko, ani moc nízko nad zemí.

Čtěte dále
Novinka 3

Novinka 3

1.12.2015 Aktuality

Stále si víceméně drží výšku a ani do stran se příliš nepohybují. Proti slunci to vypadá, že se slunce pohybuje k západu rychleji než balónky, a možná to tak skutečně je. Nejeden filozof by mohl tvrdit, že balónky se sluncem závodí, ale fyzikové by to jistě vyvrátili. Z fyzikálního pohledu totiž balónky působí zcela nezajímavě. Nejvíc bezpochyby zaujmou děti - jedna malá holčička zrovna včera div nebrečela, že by snad balónky mohly prasknout.

Čtěte dále
Coleman Club Coleman E-Coleman Colemánie Blix
571 499 600
info@coleman.cz
 
Powered by Programia